Programul returului – Liga a IV-a, 2012-2013

Articolul a fost vizualizat de 2,099 ori

ETAPA A XVIII-A, 2 MARTIE 
RETEZATUL RÂUL DE MORI – CLUBUL JIUL PETROŞANI (ÎN TUR, 0-0)
CS VULCAN – AURUL BRAD (0-2)
MINERUL URICANI – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-1)
U. PETROŞANI – VICTORIA CĂLAN (2-1)
GLORIA GEOAGIU – AURUL CERTEJ (3-0)
HERCULES LUPENI – INTER PETRILA (1-1)
RETEZATUL HAŢEG – CFR SIMERIA (3-5)
METALUL CRIŞCIOR – ZARANDUL CRIŞCIOR (3-1)
ŞOIMUL BĂIŢA – CS GHELARI (2-0)

ETAPA A XIX-A, 9 MARTIE
ZARANDUL CRIŞCIOR – RETEZATUL HAŢEG (0-2)
CFR SIMERIA – HERCULES LUPENI (0-3)
INTER PETRILA – GLORIA GEOAGIU (1-2)
AURUL CERTEJ – U. PETROŞANI (1-2)
VICTORIA CĂLAN – MINERUL URICANI (0-5)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – CS VULCAN (2-5)
AURUL BRAD – RETEZATUL RÂUL DE MORI (3-0)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – ŞOIMUL BĂIŢA (1-1)
CS GHELARI – METALUL CRIŞCIOR (1-6)

ETAPA A XX-A, 16 MARTIE
ŞOIMUL BĂIŢA – AURUL BRAD (0-1)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – DACIA ORĂŞTIE 2010 (1-2)
CS VULCAN – VICTORIA CĂLAN (0-0)
MINERUL URICANI – AURUL CERTEJ (0-2)
U. PETROŞANI – INTER PETRILA (4-2)
GLORIA GEOAGIU – CFR SIMERIA (2-2)
HERCULES LUPENI – ZARANDUL CRIŞCIOR (0-0)
RETEZATUL HAŢEG – METALUL CRIŞCIOR (3-2)
CS GHELARI – CLUBUL JIUL PETROŞANI (1-5)

ETAPA A XXI-A, 23 MARTIE
METALUL CRIŞCIOR – HERCULES LUPENI (2-0)
ZARANDUL CRIŞCIOR – GLORIA GEOAGIU (0-3)
CFR SIMERIA – U. PETROŞANI (0-0)
INTER PETRILA – MINERUL URICANI (0-2)
AURUL CERTEJ – CS VULCAN (1-1)
VICTORIA CĂLAN – RETEZATUL RÂUL DE MORI (0-6)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – ŞOIMUL BĂIŢA (1-3)
AURUL BRAD – CLUBUL JIUL PETROŞANI (1-3)
RETEZATUL HAŢEG – CS GHELARI (3-2)

ETAPA A XXII-A, 30 MARTIE
CLUBUL JIUL PETROŞANI – DACIA ORĂŞTIE 2010 (1-3)
ŞOIMUL BĂIŢA – VICTORIA CĂLAN (2-2)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – AURUL CERTEJ (1-7)
CS VULCAN – INTER PETRILA (4-4)
MINERUL URICANI – CFR SIMERIA (5-1)
U. PETROŞANI – ZARANDUL CRIŞCIOR (4-0)
HERCULES LUPENI – RETEZATUL HAŢEG (0-5)
CS GHELARI – AURUL BRAD (1-4)
GLORIA GEOAGIU – METALUL CRIŞCIOR (2-2)

ETAPA A XXIII-A, 6 APRILIE
RETEZATUL HAŢEG – GLORIA GEOAGIU (3-4)
METALUL CRIŞCIOR – U. PETROŞANI (0-3)
ZARANDUL CRIŞCIOR – MINERUL URICANI (0-6)
CFR SIMERIA – CS VULCAN (2-3)
INTER PETRILA – RETEZATUL RÂUL DE MORI (1-3)
AURUL CERTEJ – ŞOIMUL BĂIŢA (3-3)
VICTORIA CĂLAN – CLUBUL JIUL PETROŞANI (0-7)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – AURUL BRAD (1-0)
HERCULE LUPENI – CS GHELARI (1-0)

ETAPA A XXIV-A, 10 APRILIE
AURUL BRAD – VICTORIA CĂLAN (4-0)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – AURUL CERTEJ (1-2)
ŞOIMUL BĂIŢA – INTER PETRILA (0-1)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – CFR SIMERIA (0-5)
CS VULCAN – ZARANDUL CRIŞCIOR (8-0)
MINERUL URICANI – METALUL CRIŞCIOR (2-1)
U. PETROŞANI – RETEZATUL HAŢEG (3-0)
GLORIA GEOAGIU – HERCULES LUPENI (1-0)
CS GHELARI – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-4)

ETAPA A-XXV-A, 13 APRILIE
HERCULES LUPENI – U. PETROŞANI (1-2)
RETEZATUL HAŢEG – MINERUL URICANI (0-2)
METALUL CRIŞCIOR – CS VULCAN (0-3)
ZARANDUL CRIŞCIOR – RETEZATUL RÂUL DE MORI (0-3)
CFR SIMERIA – ŞOIMUL BĂIŢA (1-2)
INTER PETRILA – CLUBUL JIUL PETROŞANI (3-8)
AURUL CERTEJ – AURUL BRAD (1-1)
VICTORIA CĂLAN – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-8)
GLORIA GEOAGIU – CS GHELARI (1-1)

ETAPA A XXVI-A, 20 APRILIE
DACIA ORĂŞTIE 2010 – AURUL CERTEJ (1-3)
AURUL BRAD – INTER PETRILA (3-1)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – CFR SIMERIA (1-6)
ŞOIMUL BĂIŢA – ZARANDUL CRIŞCIOR (1-0)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – METALUL CRIŞCIOR (0-5)
CS VULCAN – RETEZATUL HAŢEG (1-3)
MINERUL URICANI – HERCULES LUPENI (0-1)
U. PETROŞANI – GLORIA GEOAGIU (0-2)
CS GHELARI – VICTORIA CĂLAN (2-1)

ETAPA A XXVII-A, 27 APRILIE
GLORIA GEOAGIU – MINERUL URICANI (1-4)
HERCULES LUPENI – CS VULCAN (4-5)
RETEZATUL HAŢEG – RETEZATUL RÂUL DE MORI (2-1)
METALUL CRIŞCIOR – ŞOIMUL BĂIŢA (0-1)
ZARANDUL CRIŞCIOR – CLUBUL JIUL PETROŞANI (2-3)
CFR SIMERIA – AURUL BRAD (5-6)
INTER PETRILA – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-9)
AURUL CERTEJ – VICTORIA CĂLAN (4-0)
U. PETROŞANI – CS GHELARI (3-0)

ETAPA A XXVIII-A, 4 MAI
VICTORIA CĂLAN – INTER PETRILA (0-3)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – CFR SIMERIA (3-0)
AURUL BRAD – ZARANDUL CRIŞCIOR (1-0)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – METALUL CRIŞCIOR (0-2)
ŞOIMUL BĂIŢA – RETEZATUL HAŢEG (1-1)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – HERCULES LUPENI (2-3)
CS VULCAN – GLORIA GEOAGIU (1-2)
MINERUL URICANI – U. PETROŞANI (1-1)
CS GHELARI – AURUL CERTEJ (2-4)

ETAPA A XXIX-A, 11 MAI
U. PETROŞANI – CS VULCAN (0-2)
GLORIA GEOAGIU – RETEZATUL RÂUL DE MORI (2-2)
HERCULES LUPENI – ŞOIMUL BĂIŢA (1-0)
RETEZATUL HAŢEG – CLUBUL JIUL PETROŞANI (3-3)
METALUL CRIŞCIOR – AURUL BRAD (1-0)
ZARANDUL CRIŞCIOR – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-3)
CFR SIMERIA – VICTORIA CĂLAN (2-1)
INTER PETRILA – AURUL CERTEJ (2-2)
MINERUL URICANI – CS GHELARI (4-2)

ETAPA A XXX-A, 15 MAI
AURUL CERTEJ – CFR SIMERIA (2-2)
VICTORIA CĂLAN – ZARANDUL CRIŞCIOR (1-1)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – METALUL CRIŞCIOR (3-0)
AURUL BRAD – RETEZATUL HAŢEG (0-0)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – HERCULES LUPENI (2-4)
ŞOIMUL BĂIŢA – GLORIA GEOAGIU (0-3)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – U. PETROŞANI (0-8)
CS VULCAN – MINERUL URICANI (1-2)
CS GHELARI – INTER PETRILA (1-1)

ETAPA A XXXI-A, 18 MAI
MINERUL URICANI – RETEZATUL RÂUL DE MORI (1-0)
U. PETROŞANI – ŞOIMUL BĂIŢA (1-0)
GLORIA GEOAGIU – CLUBUL JIUL PETROŞANI (1-1)
HERCULES LUPENI – AURUL BRAD (0-2)
RETEZATUL HAŢEG – DACIA ORĂŞTIE 2010 (0-0)
METALUL CRIŞCIOR – VICTORIA CĂLAN (1-0)
ZARANDUL CRIŞCIOR – AURUL CERTEJ (1-7)
CFR SIMERIA – INTER PETRILA (0-2)
CS VULCAN – CS GHELARI (1-2)

ETAPA A XXII-A, 25 MAI
INTER PETRILA – ZARANDUL CRIŞCIOR (2-4)
AURUL CERTEJ – METALUL CRIŞCIOR (1-2)
VICTORIA CĂLAN – RETEZATUL HAŢEG (1-2)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – HERCULES LUPENI (3-3)
AURUL BRAD – GLORIA GEOAGIU (1-1)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – U. PETROŞANI (0-2)
ŞOIMUL BĂIŢA – MINERUL URICANI (0-1)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – CS VULCAN (1-6)
CS GHELARI – CFR SIMERIA (4-3)

ETAPA A XXXIII-A, 1 IUNIE
CS VULCAN – ŞOIMUL BĂIŢA (1-1)
MINERUL URICANI – CLUBUL JIUL PETROŞANI (2-1)
U. PETROŞANI – AURUL BRAD (0-0)
GLORIA GEOAGIU – DACIA ORĂŞTIE 2010 (2-1)
HERCULES LUPENI – VICTORIA CĂLAN (3-0)
RETEZATUL HAŢEG – AURUL CERTEJ (4-3)
METALUL CRIŞCIOR – INTER PETRILA (2-0)
ZARANDUL CRIŞCIOR – CFR SIMERIA (1-6)
RETEZATUL RÂUL DE MORI – CS GHELARI (0-8)

ETAPA A XXXIV-A, 8 IUNIE
CFR SIMERIA – METALUL CRIŞCIOR (1-7)
INTER PETRILA – RETEZATUL HAŢEG (1-4)
AURUL CERTEJ – HERCULES LUPENI (0-1)
VICTORIA CĂLAN – GLORIA GEOAGIU (0-10)
DACIA ORĂŞTIE 2010 – U. PETROŞANI (2-2)
AURUL BRAD – MINERUL URICANI (0-0)
CLUBUL JIUL PETROŞANI – CS VULCAN (0-3)
ŞOIMUL BĂIŢA – RETEZATUL RÂUL DE MORI (2-2)
CS GHELARI – ZARANDUL CRIŞCIOR (7-0)

Tags: ,

About Ion Bădin